Genel

Bilgisayar Koltuğu Bizim İşimiz

Bilgisayar başında saatlerce hareketsiz mi kalıyorsunuz? Dayanılmaz sırt ağrıları çekiyor, bir türlü baş ağrısından kurtulamıyor musunuz? Ne yaparsanız yapın boyun ağrılarınız bir türlü geçmiyor mu? Öyleyse iş yerinde kullanmakta olduğunuz ofis koltuğunuzu gözden geçirmeniz gerekiyor demektir. Çünkü hem fizik tedavi uzmanları, hem de ortopedi uzmanları bu rahatsızlıklarınızın en büyük sebebinin yanlış bilgisayar koltuğu seçimi olduğu konusunda hemfikirler.

İyi Bir Bilgisayar Koltuğu Nasıl Olmalıdır?

  • İyi bir bilgisayar koltuğu her şeyden önce ergonomik bir tasarıma sahip olmalıdır. Sırt, baş, omurga ve bacakları destekleyen, esnek bir yapıda üretilmelidir.
  • Size rahat hareket imkanı sağlamak için alt kısmında tekerlekleri olmalı, kendi ekseni etrafında 360 derece dönebilmelidir.
  • Sırtınızı yasladığınız zaman omurga yapınıza destek vermeli, ileri geri hareketlerinizde esneklik sağlamalıdır.
  • Kollarınızı dayamak için sağlam ve konforlu kol desteği sağlayan mekanizmaya sahip olmalıdır.
  • Koltuğa oturduğunuz zaman vücuduza 90 derecelik bir açıyla oturma imkanı vermelidir.

Bilgisayar Koltuklarımız

Firmamız bünyesinde çalışan deneyimli tasarım ekibimiz, sağlığınız için gerekli olan koşulları sağlayan bilgisayar koltuklarını tasarlayarak uygunluğunu test eder.Bundan sonrası ise üretim aşamasıdır. Üretim aşamasında adım adım ilerler ve her adımda onlarca test uygularız. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz dayanıklı bilgisayar koltukları tasarlamak için uyguladığımız dayanıklılık testlerini uzman ekibimiz daima denetler.

Dayanıklılık testlerinden geçen koltuklar sizlerin cilt sağlığı için özel kumaşlarla kaplanmaktadır. Sırt ve kol dayama kısımları cildinizi terletmez, keyifli bir kullanım sağlar.

Bilgisayar koltuğu tasarımlarımızda bir sınırlamamız yoktur; ofisinizdeki döşeme ve diğer mobilyalarla uyumlu olacak renk ve desen seçeneklerimizle kişiye özel bilgisayar koltukları üretiyoruz. Böylece hem dayanıklı, sağlıklı ve ortopedik bilgisayar koltuklarına sahip oluyor, hem de estetik anlayışınızı ve kişisel zevklerinizi iş yerinizde de rahatça yansıtıyorsunuz. Sağlıktan ve güvenlikten ödün vermiyor, dayanıklı koltuklar üretirken görsel anlamda şık olmalarına da ayrıca özen gösteriyor. Müşterilerimizin dilek ve önerileri bizimiçin önemlidir; sizlerin memnuniyeti için çalışıyor ve ürettiğimiz ofis koltuklarıyla piyasada ilk akla gelen isim olmayı gururla sürdürüyoruz.

Telefon  0 212 494 25 15
 GSM  0542 555 93 34 veya 0532 161 40 80
e posta sandalye@sandalyedeposu.com

http://www.sandalyedeposu.com/bilgisayar-koltugu/

Depo & ofis Mehmet akif mah. Aşıkveysel cad. mimar başı sk. No:21/A İkitelli-İst
Üretim Mehmet akif mah. Aşıkveysel cad. mimar başı sk. no:25/A İkitelli-İst

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan En Güvenli ERP Hizmeti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir