Genel

İstanbul Estetik Diş Kliniği

Estetik diş hekimliği son yıllarda ülkemiz insanları tarafından büyük ilgi görmekte olan bir alandır. Estetik diş hekimliği kapsamında dişlerin görünümü son derece güzel bir hale getirilir ve hastanın gönül rahatlığı ile gülümseyebilmesi sağlanmış olunur. Diş estetiği yaptıran hastalarda psikolojik olarak bir rahatlama yaşandığı gözlemlenmektedir.

Diş estetiği denildiğinde akla ilk olarak diş beyazlatma geliyor olsa da bu alanda hizmet veren birçok diş kliniği beyazlatma yöntemlerinin hastalar üzerinde uygulanması ile sınırlı kalmıyor. Diş estetiği alanında değerlendirilebilecek diğer uygulamalar incognito ortodonti, invisaling ortodonti, laminate diş kaplama, zirkonyum diş kaplama uygulamalarıdır.

İstanbul diş klinikleri diş estetiği uygulamalarının en sık uygulandığı merkezler arasındadır. Diş estetiği için yurt dışından dahi hastalar istanbul’a gelmektedir. Ülkemizde diş estetiği fiyatları diğer ülkelere göre oldukça uygundur. Bu da yurt dışındaki insanlara cazip gelmektedir. Bunun yanı sıra ülkemizde çok başarılı diş hekimleri bulunmaktadır.Estetik diş hekimliği en çok iş adamları, mankenler, futbolcular, sanatçılar tarafından tercih edilmektedir. Bunda sürekli göz önünde bulunuyor olmalarının etkisi büyüktür.

Bir önceki yazımız olan Seo da Önemli Hususlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir