Genel

Prestijli Bir Şirket Kimliği Adına Ofis Bölmeleri

Günümüzde tüm büyük şirketler, çalışanlarının daha fazla verimli çalışması adına ofis bölmelerini tercih ediyor. Çalışanlarının verimini, refahını ve işçiliğini düşünen şirketler bu sistemleri tercih etmektedir. Aynı zamanda bununla da sınırlı olmayan sistemler, şirketinize daha elit ve prestijli bir hava katıyor. Bölgesinde ve ulusal anlamda adından söz ettiren tüm firmalar, bu sistemleri büyük bir memnuniyetle kullanıyor.

Cam ve Panel Ofis Bölme Sistemleri

Profesyonel ekibimiz tarafından montajı yapılan sistemler, çalışma alanlarınıza verim ve özellik katıyor. Cam ofis bölme sistemleri, flexyglass ve saf cam maddelerden üretiliyor. Camın ihtişamı sayesinde, daha hoş ve şık bir görüntü katan cam ofis bölme sistemleri, panel sistemlere göre daha fazla tercih ediliyor. Son dönemde teknolojinin gelişmesi ile, cam bölme sistemlerine göre daha az tercih edilen panel sistemler ise plastik, metal ve ahşap materyaller ile üretiliyor.

cam-ofis-ara-bolme

Montaj İşlemi Ne Kadar Sürer?

Montaj işlemi birkaç saat içinde sona erer ve gün içerisinde kullanıma hazır hale gelir. Ortamın kirlenmemesi adına da, bünyemizde bulunan profesyonel işçilerimiz çok titiz hareket etmektedir.

Montaj Ekibi Hakkında

Montaj ekibimiz, Avrupa standartlarında mesleki eğitime tabi tutulurlar ve işlerini çok profesyonelce yapmaktadırlar. Güler yüzlü hizmetimiz ile müşteri memnuniyeti ilkesini fazlasıyla önemsiyoruz.

Fiyatlandırma

Piyasa ile eşdeğer seyreden fiyat politikamız, piyasanın üzerinde işçilik ile sizleri tatmin ediyor.

Neden Biz?

Geçmişte yaptığımız işlerimiz referansımızdır. Kendi işimizi yaparcasına titizlik gösterdiğimiz ofis sitemleri montajlarımız, müşterilerimiz tarafından takdir kazanmaktadır.

Neden Ofis Bölme Sistemi Kurdurmalıyım?

Çalışanlarınız verimi adına küçük ama önemli bir detaydır. Çalışanlarınız, kendi için yapılan özel bölmelerde kendisine işe daha çok konsantre olurken, iş gizliliğini de yakalarken kolaylık çeker. Bunun yanı sıra ufak dokunuşlarla şirketinize elit ve prestijli bir görünüm kazandıran tasarımlarımız, en kısa sürede montaj ile sizlere teslim edilir. Önce müşteri ilkemiz ile sizlerin memnuniyetini önemsiyoruz. Her biri işinde profesyonel çalışma ekibimiz, titizlikle yaptığı montaj çalışmasının ardından sistemleri siz değerli müşterimize teslim ediyor. Bölgede söz sahibi, prestijli firmalardan birisi olmanız için bir adım atın hemen ofis bölme için buraya tıklayın ve detaylı bilgileri öğrenin

Adres: İstoç 40 Ada No:20  Mahmutbey Bağcılar / İstanbul

Email : bilgi@cagriinsaat.com / Web Adresimiz : www.cagriinsaat.com.tr

Bir önceki yazımız olan Bilgisayar Koltuğu Bizim İşimiz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir